Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Bosch DHZ1256 schachtverlenging biedt een professionele oplossing voor het verlengen van uw eilandafzuigkap, met een maximale verlenging van 1020 mm, compatibiliteit voor zowel luchtafvoer als recirculatie en een robuust ontwerp voor een naadloze integratie.
Met een totale lengte van 1100 mm en een maximale verlenging van 1020 mm maakt deze schachtverlenging het mogelijk uw afzuigkap op de juiste hoogte te plaatsen, wat zorgt voor een efficiënte opvang van kookdampen en geuren direct bij de bron in uw keuken.
De schachtverlenging is geschikt voor zowel luchtafvoer naar buiten als voor recirculatie met actief koolfilters, dankzij de voorgeboorde recirculatieslots, waardoor u flexibiliteit heeft in uw ventilatieoplossing ongeacht de mogelijkheden in uw woning.
Het product bevat een stevig frame van 1000 mm dat vereist is voor de montage, wat een stabiele en veilige basis biedt voor de gehele constructie en zorgt voor een professionele, ingebouwde uitstraling in uw keukeneiland.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Schachtverlenging |
|---|---|
| Kleur | Roestvrij staal |
| Bedoeld voor | Afzuigkap |
Design | |
| Basiskleur | Roestvrij staal |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Bosch |
| Compatibele producten | Bosch eilandschouwkappen |
Maten en gewicht | |
| Hoogte | 1600 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 330 mm |
| Bruto gewicht | 16.360 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 460 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 1710 mm |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242002634029 |
| Gewicht | 10.80kg |
| Afmeting (HxBxD) | 160.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
Controleer voordat u dit product besteld goed of deze Bosch DHZ1256 geschikt is voor uw machine. Bij twijfel kunt u altijd vrijblijvend contact met ons op nemen. Wij helpen u graag verder.
De service- en garantieafhandeling van de Bosch DHZ1256 wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Bosch. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Bosch hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Bosch Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Bosch producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Bosch Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..
Er bestaan heel veel mythes over wat nu gezond eten en drinken is. Deze mythes zijn wijdverspreid en overal op internet te vinden, maar kloppen ze wel? Wij hebben een aantal bekende mythes uitgekozen,..