Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Bosch DHZ1224 schachtverlenging biedt een professionele en flexibele oplossing voor het naadloos integreren van uw wandafzuigkap, dankzij de verlengbare constructie, compatibiliteit met zowel afvoer als recirculatie en het strakke design dat perfect aansluit op uw keukeninrichting.
De schachtverlenging heeft een maximale verlenging van 280 mm en een totale instelbare hoogte van 962 tot 1220 mm. Deze technische aanpassingsmogelijkheid zorgt ervoor dat u altijd een exacte en naadloze aansluiting kunt realiseren tussen uw afzuigkap en het plafond, ongeacht de specifieke afmetingen van uw keuken.
Dit accessoire is ontworpen voor gebruik met zowel luchtafvoer- als recirculatiesystemen. Deze veelzijdigheid in technische werking betekent dat u het kunt installeren ongeacht het type afzuiginstallatie in uw huis, wat een groot gebruiksgemak en toekomstbestendigheid biedt bij eventuele aanpassingen aan uw ventilatie.
De schachtverlenging dient als een esthetische verbinding die de leidingen en aansluitingen van de afzuigkap netjes wegwerkt. Het resultaat is een professionele en complete look waarbij de afzuigkap geïntegreerd lijkt in de keukenarchitectuur, zonder storende gaten of zichtbare technische elementen.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Schachtverlenging |
|---|---|
| Kleur | Roestvrij staal |
| Bedoeld voor | Afzuigkap |
Design | |
| Basiskleur | Roestvrij staal |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Bosch |
| Compatibele producten | Bosch wandschouwkappen |
Maten en gewicht | |
| Hoogte | 500 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 335 mm |
| Bruto gewicht | 3.620 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 690 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 455 mm |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242002503974 |
| Gewicht | 0.90kg |
| Afmeting (HxBxD) | 50.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
Controleer voordat u dit product besteld goed of deze Bosch DHZ1224 geschikt is voor uw machine. Bij twijfel kunt u altijd vrijblijvend contact met ons op nemen. Wij helpen u graag verder.
De service- en garantieafhandeling van de Bosch DHZ1224 wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Bosch. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Bosch hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Bosch Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Bosch producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Bosch Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..
Er bestaan heel veel mythes over wat nu gezond eten en drinken is. Deze mythes zijn wijdverspreid en overal op internet te vinden, maar kloppen ze wel? Wij hebben een aantal bekende mythes uitgekozen,..