Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Bosch BHZRF12 stofzuigerfilter biedt hoogwaardige F9-filtratie voor een schonere luchtstroom, beschermt de motor voor langdurige zuigkracht en is een origineel onderdeel voor betrouwbare prestaties in compatibele modellen.
De filter is geclassificeerd als F9, wat een hoge efficiëntie betekent bij het tegenhouden van microscopisch kleine deeltjes zoals fijn stof en allergenen. Deze technische werking zorgt ervoor dat de uitgestoten lucht aanzienlijk schoner is, wat een direct en merkbaar voordeel is voor het binnenklimaat, vooral voor personen met gevoelige luchtwegen.
Door fijn stof en vuil effectief tegen te houden voordat het de motor bereikt, voorkomt deze originele Bosch filter slijtage en oververhitting. Dit resulteert in een langere levensduur van uw stofzuiger en behoudt de optimale zuigkracht over de volledige gebruiksduur, zodat elke reinigingsbeurt even grondig en efficiënt is.
Deze accessoire is speciaal ontworpen voor een naadloze integratie en perfecte pasvorm in Bosch Spotless, Spotless +, Spotless Advanced en Spotless Advanced + stofzuigers. De verpakking bevat twee filters, wat een praktische voorraad biedt voor onderhoud op de lange termijn en zorgt voor consistente reinigingsresultaten wanneer u de filter tijdig vervangt.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Filter |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Bedoeld voor | Robot stofzuiger |
| inhoud (stuks) | 2 |
Design | |
| Basiskleur | Wit |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Bosch |
| Compatibele producten | Bosch Spotless, Spotless +, Bosch Spotless Advanced, Bosch Spotless Advanced +. |
Maten en gewicht | |
| Breedte inclusief verpakking | 25 mm |
| Bruto gewicht | 0.080 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 114 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 135 mm |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242005532346 |
| Gewicht | 0.10kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
Controleer voordat u dit product besteld goed of deze Bosch BHZRF12 geschikt is voor uw machine. Bij twijfel kunt u altijd vrijblijvend contact met ons op nemen. Wij helpen u graag verder.
De service- en garantieafhandeling van de Bosch BHZRF12 wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Bosch. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Bosch hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Bosch Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Bosch producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Bosch Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..
Er bestaan heel veel mythes over wat nu gezond eten en drinken is. Deze mythes zijn wijdverspreid en overal op internet te vinden, maar kloppen ze wel? Wij hebben een aantal bekende mythes uitgekozen,..