Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Bosch BHZRDB stofzakken servicestation biedt een hygiënische en handenvrije oplossing voor het legen van uw stofzuiger dankzij de automatisch afsluitende stofzakken, een perfecte pasvorm voor uw Bosch apparaat en een set van drie zakken voor langdurig gemak.
Het ingenieuze deksel van de stofzak sluit direct en mechanisch af zodra de zak uit het servicestation wordt getild. Deze technische werking voorkomt dat stofwolken ontsnappen en biedt u het grote voordeel van een hygiënische en handenvrije verwijdering zonder gedoe of vervuiling in uw huis.
Deze stofzakken zijn speciaal ontworpen en gecertificeerd voor een perfecte aansluiting op de Bosch Spotless Max en Spotless Max Cam stofzuigers. De precieze pasvorm garandeert een optimale luchtdichtheid en zuigkracht, wat resulteert in een betere en efficiëntere stofopvang gedurende de hele levensduur van uw apparaat.
De originele Bosch stofzakken zijn geoptimaliseerd met hoogwaardige filtermaterialen die fijn stof en grover puin zeer efficiënt vasthouden. Deze techniek zorgt voor een consistente en krachtige zuigprestatie van uw stofzuiger en het belangrijke gebruikersvoordeel van een schonere luchtuitstoot en een gezonder leefklimaat in uw huis.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Stofzakken servicestation |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Bedoeld voor | Robot stofzuiger |
| inhoud (stuks) | 3 |
Design | |
| Basiskleur | Wit |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Bosch |
| Compatibele producten | Bosch Spotless Max, Bosch Spotless Max Cam |
Maten en gewicht | |
| Breedte inclusief verpakking | 43 mm |
| Bruto gewicht | 0.140 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 140 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 210 mm |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242005532322 |
| Gewicht | 0.10kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
Controleer voordat u dit product besteld goed of deze Bosch BHZRDB geschikt is voor uw machine. Bij twijfel kunt u altijd vrijblijvend contact met ons op nemen. Wij helpen u graag verder.
De service- en garantieafhandeling van de Bosch BHZRDB wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Bosch. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Bosch hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Bosch Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Bosch producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Bosch Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..
Er bestaan heel veel mythes over wat nu gezond eten en drinken is. Deze mythes zijn wijdverspreid en overal op internet te vinden, maar kloppen ze wel? Wij hebben een aantal bekende mythes uitgekozen,..