Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Bosch BBZ16GALL PowerProtect stofzuigerzakken garanderen een superieure en hygiënische reiniging dankzij hun langere levensduur, hun vermogen om 99,9% van het fijnstof te filteren en de optimale bescherming die ze bieden aan de motor van uw stofzuiger voor een constante krachtige prestatie.
De speciale meerlagen constructie van deze zakken filtert maar liefst 99,9% van alle fijnstof en allergenen uit de lucht die terug de kamer in stroomt. Dit technische ontwerp, inclusief een hygiënische zelfsluitende sluis, zorgt ervoor dat u tijdens het verwisselen geen stofwolken inademt, wat resulteert in een gezonder leefklimaat voor het hele gezin.
De innovatieve PowerProtect technologie en de hoge stofopnamecapaciteit zorgen ervoor dat de zuigkracht van uw apparaat veel langer op peil blijft, zelfs als de zak zich vult. Deze stabiele prestatie, gecombineerd met de perfecte pasvorm, beschermt de motor effectief tegen stofdeeltjes, waardoor de levensduur van uw complete stofzuiger aanzienlijk wordt verlengd en u minder vaak zakken hoeft te wisselen.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Stofzuigerzakken |
|---|---|
| Kleur | Wit, Rood |
| Bedoeld voor | Slede stofzuiger |
| inhoud (stuks) | 16 |
Design | |
| Basiskleur | Wit, Rood |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Bosch |
| Compatibele producten | Bosch stofzuigers |
Maten en gewicht | |
| Breedte inclusief verpakking | 165 mm |
| Bruto gewicht | 0.680 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 285 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 240 mm |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242005076581 |
| Gewicht | 0.50kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
Controleer voordat u dit product besteld goed of deze Bosch BBZ16GALL geschikt is voor uw machine. Bij twijfel kunt u altijd vrijblijvend contact met ons op nemen. Wij helpen u graag verder.
De service- en garantieafhandeling van de Bosch BBZ16GALL wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Bosch. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Bosch hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Bosch Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Bosch producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Bosch Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..
Er bestaan heel veel mythes over wat nu gezond eten en drinken is. Deze mythes zijn wijdverspreid en overal op internet te vinden, maar kloppen ze wel? Wij hebben een aantal bekende mythes uitgekozen,..