Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze AEG RMB952D6VU biedt maximale flexibiliteit met een instelbare MultiSwitch+ zone, optimale voedselbescherming via de ChillZone 0°C, een strak DesignLine-ontwerp en energiezuinige prestaties met gerecyclede materialen.
Deze zone in de AEG RMB952D6VU amerikaanse koelkast kan eenvoudig worden omgeschakeld van koel- naar vriesruimte door de temperatuur in te stellen tussen -20°C en 5°C. Hierdoor pas je de opslag aan je seizoensbehoeften aan, zoals extra vriesruimte voor grote voorraden of meer koelcapaciteit voor dranken.
De ChillZone 0°C lade handhaaft een constante temperatuur rond het vriespunt, wat de textuur van gevoelige ingrediënten zoals vlees en vis beter beschermt dan standaard koeling. Tegelijkertijd zorgt het MultiFlow-systeem met meerdere luchtkanalen voor een actieve circulatie van koude lucht, waardoor elke hoek van de koelkast een gelijkmatige temperatuur en vochtigheidsgraad behoudt. Dit verlengt de houdbaarheid van al je producten en vermindert voedselverspilling aanzienlijk, terwijl de energiezuinige EcoLine-technologie de CO2-uitstoot met 20% verlaagt en een interieur van 70% gerecycled kunststof biedt.
Belangrijkste specificaties | |
| Afmeting HxBxD | 190x91x69 cm |
|---|---|
| Geluidsniveau | Normaal - 39 dB |
| Inhoud | 343 l koelen + 179 l vriezen |
| Vershoudlade | Groente |
| No Frost | Ja |
Kenmerken | |
| Wateraansluiting | Ja |
Algemeen | |
| Type Amerikaanse koelkast | Side by side |
| Type koelkast | Amerikaanse koelkast |
| Plaatsing apparaat | Vrijstaand |
Eigenschappen | |
| Netto inhoud koelgedeelte | 343 liter |
| Netto inhoud vriesgedeelte | 179 liter |
Programma's en functies | |
| IJscrushfunctie | Nee |
| Supervriezen | Ja |
Comfort en ergonomie | |
| Biofresh/0°-zone | Ja |
| No Frost | Ja |
| Vershoudlade groente en fruit | Ja |
| Soft-Close | Nee |
| Binnenverlichting | Ja |
Bediening | |
| Smart bediening | Nee |
| Bedieningswijze | Touch Control |
Aansluitingen | |
| Aansluitspanning | 220-240 V |
| Lengte aansluitsnoer | 200 cm |
Design | |
| Basiskleur | Rvs-look |
Specificaties | |
| Aantal deurvakken | 6 |
| Aantal draagplateaus in koelgedeelte | 4 |
| Aantal vrieslades | 6 |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 11 uur |
| Aantal groentelades | 2 |
| Invriesvermogen in 24 uur | 7 kg/uur |
| IJsblokjes-automaat | Nee |
| Ontdooisysteem koelkast | Ja |
| BigBox-diepvrieslade | Ja |
| Lamptype | LED |
| Anti-ijsvorming | Nofrost |
Prestaties en verbruik | |
| Energieverbruik per jaar | 256 kWh |
| Geluidsniveau | 39 dB |
Afmetingen en gewicht | |
| Breedte inclusief verpakking | 972 mm |
| Bruto gewicht | 131.1 kg |
| Commerciële breedte | 90 cm |
| Commerciële hoogte | 190 cm |
| Diepte inclusief verpakking | 725 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 1993 mm |
Zekerheid | |
| Alarmsignaal open deur | Ja |
Toebehoren en accessoires | |
| Eierrekje | Ja |
| Stelpoten | Ja |
Fysieke eigenschappen | |
| Energielabel | D |
| EAN nummer | 7332543831944 |
| Gewicht | 121.30kg |
| Afmeting (HxBxD) | 190.00cm x 90.90cm x 69.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de AEG RMB952D6VU kan door ons worden verzorgd. Wij eem geautoriseerde dealer van het merk AEG. Met deze werkwijze nemen wij tijdens de garantieperiode van de AEG RMB952D6VU contact op met AEG voor de garantieafhandeling. U kunt ook een reparatieverzoek tijdens de garantieperiode zelf aanmelden bij AEG aanmelden met onderstaande link.
AEG hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de AEG elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over AEG producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de AEG fabrieksgarantie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..