Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze AEG ORC6M301DW 6000 TwinTech combineert geavanceerde koeltechnologie met een stijlvol vrijstaand ontwerp, waardoor uw voedsel langer vers en sappig blijft. Met het unieke TwinTech NoFrost-systeem geniet u van een optimale luchtvochtigheid in de koelkast en een volledig vorstvrije vriezer. De MultiFlow-technologie zorgt voor een stabiele temperatuur in elke hoek, terwijl de energiezuinige LED-verlichting een helder en gelijkmatig licht biedt. Dit model is ideaal voor wie duurzaamheid en smaakbehoud hoog in het vaandel heeft staan.
De AEG ORC6M301DW 6000 TwinTech vrijstaande koel-vriescombinatie maakt gebruik van een geavanceerd dubbel koelsysteem dat de koelkast en vriezer apart behandelt. Dit zorgt voor een hoge luchtvochtigheid in de koelkast, waardoor voedsel niet uitdroogt en sappig blijft, terwijl de vriezer volledig vorstvrij blijft zonder handmatig ontdooien. U profiteert van langdurige versheid en gemak.
De ('AEG ORC6M301DW vrijstaande koel-vriescombinatie') is uitgerust met MultiFlow, dat meerdere luchtkanalen gebruikt voor actieve circulatie van koude lucht. Dit handhaaft een stabiele temperatuur en vochtigheidsgraad in het hele compartiment, waardoor elke hoek optimaal gekoeld wordt. De ingebouwde LED-verlichting biedt een discreet, zacht licht dat gelijkmatig schijnt, kleiner en energiezuiniger dan standaardlampen, wat bijdraagt aan een duurzamere oplossing.
Belangrijkste specificaties | |
| Geluidsniveau | Stil - 36 dB |
|---|---|
| Inhoud | 207 l koelen + 97 l vriezen |
| Aantal vrieslades | 3 |
| No Frost | Ja |
| Kleur | Wit |
Algemeen | |
| Type koelkast | Koel-vriescombinatie |
| Vriesgedeelte | Onder |
| Geschikt voor Smarthome | Nee |
| Plaatsing apparaat | Vrijstaand |
| Typenummer | ORC6M301DW |
| Gebruik | Huishoudelijk |
Eigenschappen | |
| Netto inhoud koelgedeelte | 207 liter |
| Netto inhoud totaal | 304 liter |
| Materiaal van de plateaus | Veiligheidsglas |
| Netto inhoud vriesgedeelte | 97 liter |
Programma's en functies | |
| Superkoelen | Nee |
| Supervriezen | Ja |
| Merkspecifieke functies koelkast | TwinTech |
Comfort en ergonomie | |
| Low Frost | Nee |
| No Frost | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
Aansluitingen | |
| Lengte aansluitsnoer | 2 meter |
Technisch | |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Scharnieren verwisselbaar | Ja |
| Draairichting deur | Rechts |
Design | |
| Basiskleur | Wit |
| Aantal deuren | 2 deuren |
Specificaties | |
| Aantal vershoudlades | 1 |
| Aantal draagplateaus in koelgedeelte | 3 |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 10 uur |
| Invriesvermogen in 24 uur | 6 kg/24u |
| IJsblokjes-automaat | Nee |
| Ontdooisysteem koelkast | Ja |
| Steraanduiding | 4**** |
| Temperatuurregeling | Digitaal |
| Lamptype | LED |
Prestaties en verbruik | |
| Energieverbruik per jaar | 194 kWh |
| Geluidsniveau | 36 dB |
Afmetingen en gewicht | |
| Nisdiepte | 59 cm |
Zekerheid | |
| Alarmsignaal open deur | Ja |
| Alarmsignaal bij storing | Akoestisch |
Toebehoren en accessoires | |
| Flessenrooster | Ja |
Fysieke eigenschappen | |
| Energielabel | D |
| EAN nummer | 7333394136417 |
| Gewicht | 60.00kg |
| Afmeting (HxBxD) | 186.00cm x 59.50cm x 59.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de AEG ORC6M301DW kan door ons worden verzorgd. Wij eem geautoriseerde dealer van het merk AEG. Met deze werkwijze nemen wij tijdens de garantieperiode van de AEG ORC6M301DW contact op met AEG voor de garantieafhandeling. U kunt ook een reparatieverzoek tijdens de garantieperiode zelf aanmelden bij AEG aanmelden met onderstaande link.
AEG hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de AEG elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over AEG producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de AEG fabrieksgarantie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..