Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze AEG ORC6M301CV 6000 TwinTech biedt een ongeëvenaarde combinatie van geavanceerde koeltechnologie en stille werking. Met TwinTech NoFrost en twee afzonderlijke koelcircuits blijven zowel uw verse als diepgevroren producten onder optimale omstandigheden bewaard. De MultiFlow luchtcirculatie zorgt voor een gelijkmatige temperatuur in elke hoek van de koelruimte, terwijl het NoFrost-systeem in het vriesgedeelte ijsvorming volledig voorkomt. Bovendien produceert dit model slechts 35 dB geluid, ideaal voor open keukens. Met een totale netto inhoud van 304 liter en een praktische indeling biedt deze koel-vriescombinatie voldoende ruimte voor uw dagelijkse behoeften.
De AEG ORC6M301CV 6000 TwinTech vrijstaande koel-vriescombinatie maakt gebruik van twee afzonderlijke koelcircuits, één voor het koel- en één voor het vriesgedeelte. Dit zorgt ervoor dat de luchtvochtigheid in de koelkast hoog blijft, terwijl de vriezer droog en ijsvrij blijft. De MultiFlow luchtcirculatie verspreidt de gekoelde lucht actief door alle schappen, waardoor elke hoek van het interieur een constante temperatuur behoudt. Uw groenten blijven langer knapperig en uw vlees behoudt zijn sappigheid, zonder dat u zich zorgen hoeft te maken over temperatuurschommelingen.
Het NoFrost-systeem in het vriesgedeelte van de AEG ORC6M301CV Rvs vrijstaande koel-vriescombinatie voorkomt dat er ijs ontstaat, waardoor u nooit meer handmatig hoeft te ontdooien. Dit bespaart niet alleen tijd, maar zorgt ook voor een efficiëntere werking en een langere levensduur van het apparaat. Daarnaast is dit model met een geluidsniveau van 35 dB uitzonderlijk stil, wat het bijzonder geschikt maakt voor open woonkeukens of appartementen waar rust gewenst is. De Frostmatic-functie stelt u in staat om snel grote hoeveelheden verse producten in te vriezen, zonder dat de temperatuur in de rest van de vriezer verstoord wordt.
Belangrijkste specificaties | |
| Geluidsniveau | Zeer stil - 35 dB |
|---|---|
| Inhoud | 207 l koelen + 97 l vriezen |
| Aantal vrieslades | 3 |
| No Frost | Ja |
| Kleur | Inox |
Algemeen | |
| Type koelkast | Koel-vriescombinatie |
| Vriesgedeelte | Onder |
| Geschikt voor Smarthome | Nee |
| Plaatsing apparaat | Vrijstaand |
| Typenummer | ORC6M301CV |
| Gebruik | Huishoudelijk |
Eigenschappen | |
| Netto inhoud koelgedeelte | 207 liter |
| Netto inhoud totaal | 307 liter |
| Materiaal van de plateaus | Veiligheidsglas |
| Netto inhoud vriesgedeelte | 97 liter |
Programma's en functies | |
| Superkoelen | Nee |
| Supervriezen | Ja |
| Merkspecifieke functies koelkast | TwinTech |
Comfort en ergonomie | |
| Low Frost | Nee |
| No Frost | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
Bediening | |
| Regelbare luchtvochtigheid | Ja |
Aansluitingen | |
| Lengte aansluitsnoer | 2 meter |
Technisch | |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Scharnieren verwisselbaar | Ja |
| Draairichting deur | Rechts |
Design | |
| Basiskleur | Inox |
| Aantal deuren | 2 deuren |
Specificaties | |
| Aantal vershoudlades | 1 |
| Aantal draagplateaus in koelgedeelte | 3 |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 10 uur |
| Invriesvermogen in 24 uur | 6 kg/24u |
| IJsblokjes-automaat | Nee |
| Ontdooisysteem koelkast | Ja |
| Steraanduiding | 4**** |
| Temperatuurregeling | Digitaal |
| Lamptype | LED |
Prestaties en verbruik | |
| Energieverbruik per jaar | 155 kWh |
| Geluidsniveau | 35 dB |
Afmetingen en gewicht | |
| Nisdiepte | 59 cm |
Zekerheid | |
| Alarmsignaal open deur | Ja |
| Alarmsignaal bij storing | Akoestisch |
Toebehoren en accessoires | |
| Flessenrooster | Ja |
Fysieke eigenschappen | |
| Energielabel | C |
| EAN nummer | 7333394136455 |
| Gewicht | 67.00kg |
| Afmeting (HxBxD) | 186.00cm x 59.50cm x 59.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de AEG ORC6M301CV RVS kan door ons worden verzorgd. Wij eem geautoriseerde dealer van het merk AEG. Met deze werkwijze nemen wij tijdens de garantieperiode van de AEG ORC6M301CV RVS contact op met AEG voor de garantieafhandeling. U kunt ook een reparatieverzoek tijdens de garantieperiode zelf aanmelden bij AEG aanmelden met onderstaande link.
AEG hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de AEG elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over AEG producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de AEG fabrieksgarantie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..