Deze AEG GI8200A1SN combineert een baanbrekend reinigingssysteem met een uitzonderlijk laag waterverbruik, veelzijdige korven en slimme connectiviteit voor een moeiteloze en brandschone vaatwasserervaring.
De dubbele roterende sproeiarm van SatelliteClean Pro verspreidt efficiënte waterstralen vanuit meerdere hoeken, waardoor hardnekkige etensresten in slechts 90 minuten voor 100% worden verwijderd zonder extra waterverbruik. Dit biedt u een grondige reiniging zonder dat u hoeft voor te spoelen, wat tijd en moeite bespaart.
De vernieuwde, soepel glijdende EasyFlex Plus-korven hebben drie opklapbare rijen om ruimte te maken voor lastig plaatsbare items, terwijl rubberen grepen en antislip spikes wijnglazen stevig op hun plek houden. Activeer ZoneClean om de waterdruk te maximaliseren voor pannen in de onderste korf, terwijl glazen in de bovenste korf met zachtere druk worden behandeld, zonder extra water- of energieverbruik.
Het AquaSave waterbeheersysteem activeert de sproeiarmen afzonderlijk en stuurt water alleen daarheen waar het nodig is, waardoor het waterverbruik daalt tot slechts 8,4 liter zonder in te leveren op reinigingsprestaties. Het SmartSelect Connect-display en de app tonen de duur en energiezuinigheid van elke cyclus, zodat u snel schoon in 60 minuten of energie bespaart met de ECO-stand, altijd met een brandschoon resultaat. In de app vindt u tips over inruimen, programma’s en onderhoud.
| Nishoogte | 82 cm |
|---|---|
| Bestek | Bestekkorf |
| Aantal couverts | 13 |
| Droogtechniek | Open actief |
| Kleur | Zwart |
| Bediening via app | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Plaatsing apparaat | Inbouw |
| Type vaatwasser | Volledig geïntegreerd |
| Typenummer | GI8200A1SN |
| Gebruik | Huishoudelijk |
| Automatische uitschakeling | Ja |
|---|
| Aantal programma's | 8 |
|---|---|
| Merkspecifieke functies vaatwasser | Extra Clean Zone, SatelliteClean, AirDry |
| Speed functie | Ja |
| Algemene afwasprogramma's | Automatisch, Eco, Intensief, Kort, Machinereiniging, Standaard |
| Indicator zout | Ja |
|---|---|
| Automatische deuropening | Ja |
| Indicator glansspoelmiddel | Ja |
| Vloerprojectie | Ja |
| Beladingsherkenning | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Resttijdindicatie | Ja |
| Aan/uit indicatie | Lichtsignaal |
| Droogtechniek vaatwasser | Open actief |
|---|
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| Model vaatwasser | Normaal (60 cm breed) |
|---|---|
| Afneembaar bovenblad | Nee |
| Bestekvoorziening | Bestekkorf |
| Capaciteit maatcouverts | 13 |
| Flexibele inrichting | Ja |
| Kuipmateriaal | RVS |
| Uitgestelde start | Ja |
| Aantal reinigingstemperaturen | 4 |
| Maximale reinigingstemperatuur | 60 ºC |
| Minimale reinigingstemperatuur | 45 ºC |
| Energieverbruik per 100 cycli | 53 kWh |
|---|---|
| Geluidsniveau | 42 dB |
| Waterverbruik per standaard programma | 8.4 liter |
| Waterverbruik per jaar | 2352 liter |
| Nisbreedte | 60 cm |
|---|---|
| Nisdiepte | 55 cm |
| Modelhoogte | Normaal |
| Type waterbeveiligingssysteem | AquaControl |
|---|
| Energielabel | A |
|---|---|
| EAN nummer | 7333394146881 |
| Afmeting (HxBxD) | 81.50cm x 59.60cm x 55.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de AEG GI8200A1SN 8000 kan door ons worden verzorgd. Wij eem geautoriseerde dealer van het merk AEG. Met deze werkwijze nemen wij tijdens de garantieperiode van de AEG GI8200A1SN 8000 contact op met AEG voor de garantieafhandeling. U kunt ook een reparatieverzoek tijdens de garantieperiode zelf aanmelden bij AEG aanmelden met onderstaande link.
AEG hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de AEG elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over AEG producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de AEG fabrieksgarantie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..