Deze AEG GI77ROSTOCK XXL biedt een XXL-binnenruimte die 5 centimeter extra hoogte combineert met een efficiënt AquaSave-systeem dat slechts 8,4 liter water verbruikt, flexibele EasyFlex-korven en een innovatief AirDry-systeem voor perfect droogresultaat.
De AEG GI77ROSTOCK 7000 XXL volledig geïntegreerde vaatwasser is ontworpen met een XXL Max-configuratie die 5 centimeter extra binnenhoogte biedt, terwijl het apparaat lager bij de vloer wordt geïnstalleerd. Hierdoor reinig je moeiteloos grote items zoals pizzaborden, hoge bierglazen of karaffen zonder extra water- of energieverbruik, en past het toch onder een standaard aanrecht van 90 centimeter.
Het vernieuwde AquaSave-systeem van de AEG GI77ROSTOCK XXL activeert de sproeiarmen afzonderlijk en stuurt water alleen daarheen waar het nodig is, waardoor het waterverbruik daalt tot slechts 8,4 liter. Dit levert een krachtige en zuinige reinigingsprestatie op zonder dat je hoeft in te leveren op grondigheid, wat ideaal is voor dagelijks gebruik.
De vernieuwde EasyFlex-korven met soepel glijdende rails en antislip rubberen spikes voorkomen het tegen elkaar stoten van glaswerk en delicate items, terwijl twee rijen kunnen worden ingeklapt voor groot servies. Daarnaast voltooit AirDry het droogproces met natuurlijke luchtcirculatie door de deur automatisch te openen tegen het einde van de cyclus, wat resulteert in tot wel 3x beter droogresultaat vergeleken met een gesloten deursysteem.
| Nishoogte | 88 cm |
|---|---|
| Bestek | Lade |
| Aantal couverts | 15 |
| Droogtechniek | Open actief |
| Kleur | Zwart |
| Bediening via app | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Plaatsing apparaat | Inbouw |
| Type vaatwasser | Volledig geïntegreerd |
| Typenummer | GI77ROSTOCK |
| Gebruik | Huishoudelijk |
| Automatische uitschakeling | Ja |
|---|
| Aantal programma's | 8 |
|---|---|
| Merkspecifieke functies vaatwasser | AirDry |
| Algemene afwasprogramma's | Automatisch, Eco, Intensief, Kort, Machinereiniging, Standaard |
| Indicator zout | Ja |
|---|---|
| Automatische deuropening | Ja |
| Indicator glansspoelmiddel | Ja |
| Vloerprojectie | Ja |
| Beladingsherkenning | Ja |
| Binnenverlichting | Nee |
| Resttijdindicatie | Ja |
| Aan/uit indicatie | Lichtsignaal |
| Droogtechniek vaatwasser | Open actief |
|---|
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| Model vaatwasser | Normaal (60 cm breed) |
|---|---|
| Afneembaar bovenblad | Nee |
| Bestekvoorziening | Lade |
| Capaciteit maatcouverts | 15 |
| Flexibele inrichting | Ja |
| Kuipmateriaal | RVS |
| Uitgestelde start | Ja |
| Aantal reinigingstemperaturen | 4 |
| Maximale reinigingstemperatuur | 60 ºC |
| Energieverbruik per 100 cycli | 76 kWh |
|---|---|
| Geluidsniveau | 44 dB |
| Waterverbruik per standaard programma | 8.4 liter |
| Waterverbruik per jaar | 2352 liter |
| Nisbreedte | 60 cm |
|---|---|
| Nisdiepte | 55 cm |
| Modelhoogte | Hoog |
| Type waterbeveiligingssysteem | Ja |
|---|
| Energielabel | C |
|---|---|
| EAN nummer | 7333394156583 |
| Afmeting (HxBxD) | 86.50cm x 59.60cm x 55.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de AEG GI77ROSTOCK 7000 XXL kan door ons worden verzorgd. Wij eem geautoriseerde dealer van het merk AEG. Met deze werkwijze nemen wij tijdens de garantieperiode van de AEG GI77ROSTOCK 7000 XXL contact op met AEG voor de garantieafhandeling. U kunt ook een reparatieverzoek tijdens de garantieperiode zelf aanmelden bij AEG aanmelden met onderstaande link.
AEG hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de AEG elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over AEG producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de AEG fabrieksgarantie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..