Kenmerken van de Philips 65PUS7800-12
  • 4K QLED-scherm met quantum dot-technologie voor levendige kleuren
  • Pixel Precise Ultra HD voor optimale scherpte en detail
  • Dolby Atmos en DTS:X voor meeslepend surround-geluid
  • Titan OS met snelle toegang tot streamingapps
  • HDMI 2.1 en VRR voor soepele gaming
4K QLED-scherm met quantum dot-technologie
Pixel Precise Ultra HD en Dolby Atmos
Titan OS en gaming-optimalisatie
Specificaties
Philips 65PUS7800-12 QLED televisie
Belangrijkste specificaties
Type QLED TV
Beelddiagonaal 65 inch (165 cm)
Beeldkwaliteit 4K Ultra HD
Algemeen
Geschikt voor Smarthome Ja
Type televisie QLED TV
Introductiejaar 2025
Beeld
Beeldkwaliteit Ultra HD (4K)
HDR ondersteuning Ja
Type HDR ondersteuning HDR10, HDR10+, HLG
Schermdiagonaal 65 inch
Ambilight Nee
Soort tuner DVB-C, DVB-S, DVB-T
Adaptieve synchronisatie Nee
Beeldprocessor TV Pixel Precise Ultra HD
Display technologie QLED
Beeldfrequentie 60 Hz
Smart TV Ja
Smart TV platform TITAN OS
Audio
Ingebouwde subwoofer Nee
Soundbar stand Nee
Bediening
Gaming Mode Nee
Bediening Afstandsbediening
Aansluiting
Bluetooth Ja
Aantal HDMI aansluitingen 3
Ethernet-LAN aansluiting Ja
WiFi Ja
Aantal USB 2.0 aansluitingen 2
HDMI 2.1
Design
Basiskleur Zwart
Connectiviteit
Smarthome compatibiliteit   Amazon Alexa, Google Assistent
Beschikbare Apps Disney+, Netflix, Prime Video, Youtube
Webbrowser Ja
Specificaties
Draaibare voet Nee
Prestaties en verbruik
Energieverbruik per jaar 73 kWh
Energieverbruik per 1000 uur 73 kWh
Maten en gewicht
Hoogte zonder standaard 83.8 cm
Breedte zonder standaard 144.6 cm
Diepte zonder standaard 9.1 cm
Gewicht zonder standaard 14.27 kg
Hoogte met standaard 85.7 cm
Breedte met standaard 144.6 cm
Diepte met standaard 30 cm
Gewicht met standaard 14.73 kg
VESA wandmontage 400 x 300
Versterker
Totaal uitgangsvermogen (RMS) 20 W